Świat potrzebuje Twojej prawdy

Każdy z nas przychodzi na ten świat z darem i każdy z nas ma w sobie cześć która czyni go wyjątkowym. Jeśli masz życie – masz też cel tu na ziemi. Jesteś tutaj z jakiegoś powodu i twoje bycie tutaj ma znaczenie.

To unikalność każdego z nas i odwaga dzielenia się swoja prawda jest najpiękniejszym sposobem na przeżycie ŻYCIA. Najpiękniejszym darem dla świata. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić dla siebie i innych.

Wsłuchuj się w siebie codziennie , znajdź moment ciszy i otwórz się na wiadomość od  siebie, posłuchaj swoich tęsknot, pragnień. Jaka część mnie chce wyjść do świata z otwartym sercem i powiedzieć to ja, prawdziwy, taki jestem, na tu i teraz. Miej odwagę otworzyć drzwi, zdjąć maski i stanąć nagi ze swoją prawdą. Oto ja, a to jest mój dar dla świata, moja autentyczność i moja prawda. To ze mnie wypływa, to chcę dawać, tym chcę się dzielić.

Wiem, że przekazanie swojej prawdy może być trudne. Pozostanie w zgodzie ze sobą w świecie gdzie mamy ustalone ramy co jakie powinno być, jak mamy się zachowywać, czuć, wyglądać. W świecie gdzie ktoś ustalił jakie warunki mamy spełnić aby zdobyć akceptacje i uznanie.

Możesz starać się sprostać tym wymagania, zrobić wszystko aby ludzie Cię podziwiali I kochali, ale pamiętaj, to ma swoja cenę – jest nią życie nieswoim życiem. Robiąc tak, zawsze będziemy czuć pustkę, gdzieś głęboko w środku będziemy czuć, ze cos jest nie tak, będziemy nakładać sztuczne uśmiechy, a w środku nas będzie tęsknota za byciem prawdziwym, tęsknota za uwolnieniem swojego potencjału. Boimy się odrzucenia ale jeśli nie skoczymy, nie zaryzykujemy to prześpimy swoje życie, stracimy je. Na koniec swoich dni możesz uświadomić sobie, ze nigdy tak naprawdę nie żyłeś. Przyszedłeś z darem I go nie przekazałeś bo bałeś się opinii innych. Bo wytresowano cię abyś prosił o akceptacje.

Mamy wszystko co potrzebujemy, nie ma potrzeby ulepszania siebie, otwórzmy serce i bądźmy sobą prawdziwymi. Z nami jest wszystko ok.

Odwaga do bycia sobą jest w każdym z nas, nie bójmy się jej słuchać, nie bójmy się pozwolić jej przejąć kontrole nad naszym życiem.

Życie z otwartym sercem może nie jest najłatwiejsze ale jest prawdziwe i tylko tak żyjąc osiągniemy spełnienie.

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )