Nie znajdziesz spokoju unikając życia

Jeżeli jesteś w okresie życia gdy wykonujesz prace której nie lubisz i która nie daje Ci satysfakcji;  gdy nie bardzo wiesz co masz dalej robić w swoim życiu aby poczuć spełnienie i radość albo wiesz co chcesz ale nic z tym nie robisz; gdy zmienia się Twoja życiowa sytuacja, a Ty nie wiesz jak sobie z tym poradzić lub może czujesz się zagubiony i niepewny co dalej; masz już dość powtarzania tych samych lekcji, to moment aby się zatrzymać.

Tak, po prostu zatrzymać.

Czego chce? Co chce robić? Jak chce się czuć?

Czy znasz odpowiedzi na te pytania? Jak często je sobie zadajesz? Czy raczej żyjesz z dnia na dzień  i nie zastanawiasz się nad swoim życiem.

Rozumiem jak to jest bo tez byłam w takim momencie, teraz wiem, ze jeśli nie robię tego co kocham to tracę swój czas. Jeśli Ty nie czujesz, ze  jesteś we właściwym miejscu w swoim życiu to nie odkładaj po raz kolejny życia na później, marzeń na bliżej nieokreślone jutro. Nie pozwól aby kolejny dzień minął niezapamiętany. Teraz jest ten moment kiedy możesz dokonać zmiany.

Nie patrz na to jak żyją inni, nie słuchaj podpowiedzi jak masz żyć, to twoje życie i twój czas tu na ziemi, słuchaj siebie i wykorzystaj ten czas aby doświadczyć spełnienia.

Nadaj kierunek swojemu życiu. Wybierz swoja drogę i postaw pierwszy krok. Tylko tyle i aż tyle.

Wyobraź sobie, ze robisz właśnie to o czym zawsze marzyłeś, ze twoja praca daje ci spełnienie, satysfakcje i wolność decydowania o sobie. Jak się czujesz? Co się dzieje w ciele? Czy jest to przyjemne?

Jeśli nie jesteś  jeszcze pewien kiedy zdecydować się na zmianę swojego życia to pamiętaj, że nawet najmniejszy krok postawiony dzisiaj jest lepszy od największego zrobionego ”kiedyś”. Nie przesypiaj życia, nie przeczekuj go.

Jeśli jedyna korzyścią z zadawania sobie pytań byłoby to, że w końcu usłyszałbyś własne odpowiedzi, swoja własna prawdę; nie tą którą powiedzieli ci rodzice, nauczyciele, znajomi czy nieznajomi, ale twoją własną prawdę, prawdę twojej duszy i odpowiedź na pytanie jak ja chcę żyć, czego tak naprawdę chce, jakie wartości są dla mnie ważne, jaka jest moja droga, jak mogę urzeczywistnić moje marzenia…to byłoby to absolutnie bezcenne.

Ale zadawanie sobie pytań to nie tylko powyższe korzyści, to też szansa na totalne przetransformowanie swojego życia.

Czy jesteś gotowy aby wziąć odpowiedzialność za swoje życie?

Moją największą motywacją w pracy z ludźmi jest obserwowanie jak moi klienci zaczynają żyć pełnią swojego potencjału.

Jeśli jesteś gotowy to zapraszam na spotkania indywidualne, do przestrzeni prawdy, gdzie w spokoju i ciszy będziesz mógł skontaktować się ze sobą, ze swoja wewnętrzną mądrością, ze swoimi tęsknotami i otworzyć się na odpowiedzi które czekają aż je usłyszysz. A gdy już odkryjesz swoja drogę, wyruszymy razem w podróż do Twojego spełnionego życia.

Spotkania są dla osób które nie chcą już tracić czasu na nie swoje marzenia.

Zapraszam do kontaktu.

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )