Podstawą każdej sesji ze mną jest bycie obecnym w tu i teraz. Ugruntowanie i zakorzenienie w byciu jest tym od czego zaczynam każde spotkanie. Podczas sesji wracamy do ciała, kontaktujemy się z własnym sercem i ze swoimi najgłębszymi tęsknotami. Uczymy się akceptacji wszystkiego co jest na teraz, obejmujemy i przytulamy do serca odrzucone, wyparte części siebie.

Dlaczego akceptujemy na przyklad radość a tak trudno zaakceptować smutek? Jak to się stało ze dzielimy uczucia na te dobre i te złe? Wiemy już, ze odwracając się od tych niechcianych uczuć blokujemy tez te za którymi tak bardzo tęsknimy.

Gdy otwieramy serce na wszystko co w nas jest zadziewa się magia. Budzi się w nas odwaga do bycia prawdziwym i siła do bycia wrażliwym. Uświadamiamy sobie, ze to my tak naprawdę jesteśmy kreatorami swojego życia.

Budząc się w ciele i pozwalając energii na swobodny przepływ odzyskujemy wolność, moc stwórczą i radość bycia tu na ziemi.

To do nas należy decyzja czy zamkniemy nasze serca aby się chronić czy otworzymy je i pozwolimy sobie na poczucie soczystości życia. W pełni i we wszystkich jego przejawach.

Zosię poznałam w 2016 roku podczas nauki przygotowującej do pracy coacha w nurcie Zen Coachingu. Pobierałam u Zosi sesje, które były wpisane w program szkolenia, udzielałam sesji, które miały wykazać, gdzie jestem na drodze rozwoju jako coach w nurcie Zen. W tym okresie Zosia dała mi się poznać jako bardzo spokojna i uduchowiona osoba, która bez wysiłku nawiązuje bliski kontakt z drugim człowiekiem. Jej ciepło i spokój udzieliły mi się od pierwszego spotkania.

Zosia jest dla mnie w pracy coacha wzorem tego, jak kierować się duszą i sercem, a przy tym być bardzo profesjonalną i wiarygodną w oczach klienta.

W relacji coach – klient, Zosia jest niedościgniona we wspieraniu otwierania emocji, przyjmowania ich jakimi są oraz integrowania w mozaikę życia.

Ewa A.Jabłońska

Dzięki sesjom z Zosią dowiedziałam się,  że w sytuacjach nowych dla mnie (zawodowych) staram się spełniać lub  dopasowywać do oczekiwań innych, zapominając o sobie i o moim potrzebach.

Ta świadomość otworzyła mi oczy i pomogła kierować sytuacjami dokonując najlepszego dla mnie WYBORU.

Nauczyłam się, że ruch jest ważny, a przede wszystkim ukorzenienie ciała. Dzięki Zosi poczułam również jak ważny jest nawyk zmiany działania, i że sama zmiana przekonania nie wystarcza.

Dziękuję ❤ Polecam Zosię z całego serca, energia Zosi i jakość prowadzonych sesji pomogła mi również skontaktować się ze swoją wewnętrzną wrażliwością i miękkością, ktora jest tak ważna dla mnie.

Małgorzata Nowicka

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )