Mapa Marzeń

Kochani,

Zapraszam Was na warsztat tworzenia Mapy Marzeń w Holandii!

Mapa Marzeń jest niezwykle skuteczną metodą pracy z marzeniami, celami i własną podświadomością. Jest bardzo często wykorzystywana przez psychologów i terapeutów podczas spotkań indywidualnych lub warsztatów w celu skonkretyzowania i realizacji marzeń i pragnień.
Nazywana jest również ”mapą skarbów” lub ”umową z losem”. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów, symboli i emocji. Mapa jest wizualną afirmacją, która działając na zmysł wzroku oddziałuje na naszą podświadomość, programując ją na spełnianie marzeń. Moc działania mapy marzeń jest ogromna bo tworząc ją wysyłasz wyraźny komunikat: tak, to właśnie to, czego najbardziej chcę!

Dlatego, jeśli chcesz aby Twoje marzenia w końcu się zrealizowały, tęsknisz za lekkością w realizacji swoich celów i masz już dość przepisywania tych samych marzeń z roku na rok, lub jeśli jeszcze nie odkryłeś czego tak naprawdę chcesz ale czujesz, że czegoś Ci brakuje i chcesz dowiedzieć się co to jest i jak to przyciągnąć, to zapraszam na wspólna podróż do krainy podświadomości.

Podczas warsztatu:
– Wspólnie podziękujemy za dary 2018 roku – bo wdzięczność to klucz do wszelkiej obfitości.
– Poprzez wizualizacje, ruch i ćwiczenia coachingowe skontaktujemy się z naszymi najgłębszymi pragnieniami i odkryjemy co stoi za naszymi tęsknotami i czego tak naprawdę chcemy.
– Przyjrzymy się naszym przekonaniom i temu co stoi nam na drodze do spełnionego życia.
– Dowiemy się jak stworzyć własną Mapę Marzeń tak, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. Poznamy rożne metody jej wykonania i wybierzemy własną.
– Wykonamy własnoręcznie swoja osobista Mapę Marzeń! (można zabrać ze sobą swoje małe zdjęcie do wklejenia)
– Poczujemy Mapę w ciele i wspólnie zakończymy warsztat.

Będziemy pracować w grupie, w atmosferze zaufania i spokoju, przy zapalonych świecach, relaksującej muzyce, pysznej herbacie i poczęstunku.

Warto zabrać ze sobą wygodny strój 🙂

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na warsztacie pracujemy w kameralnej grupie.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
TERMIN: 17 marca (niedziela) w godzinach 12:00-16:00
MIEJSCE: Graan voor Visch, 2132 EW Hoofddorp (5 min piechotą od Hoofddorp Station – dokładny adres zostanie podany w wiadomości zwrotnej po zapisanym się na warsztat)
INWESTYCJA: 50 euro (materiały w cenie warsztatu, proszę tylko o zabranie ze sobą kolorowych magazynów do wspólnego użytku, bo im więcej tym lepiej!)
ZAPISY I INFORMACJE: +31 655 262 915 lub zofia.beyonddivisions.com

PROWADZĄCA: Zofia Rybczak (więcej)

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )